FAQ

Wysyłka i zwroty

Jakie są koszty wysyłki?

Koszt wysyłki różni się w zależności od kraju docelowego. Pełny cennik można znaleźć w sekcji "Wysyłka" na naszej stronie internetowej. Dodatkowo, po złożeniu zamówienia i wprowadzeniu adresu, koszt wysyłki zostanie automatycznie wyświetlony.

Gdzie wysyłacie swoje produkty?

Staramy się sprostać Twoim oczekiwaniom i wysyłamy nasze paczki do wielu krajów. Obsługujemy głównie Unię Europejską, a także wysyłamy do USA, Kanady, Australii i Tajwanu. Obecnie nie oferujemy wysyłki na cały świat, ale zachęcamy do kontaktu z nami lub sprawdzenia naszej sieci sprzedawców.

Jak długo trzeba czekać na przesyłkę?

Czas dostawy 7-21 dni.

Czas dostawy obejmuje produkcję produktu + wysyłkę + dostawę.

Czas dostawy od liczby zamówień i stanów magazynowych.

Jak mogę śledzić swoje zamówienie?

Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą link do śledzenia przesyłki. Jeśli nie otrzymasz od nas żadnych szczegółów dotyczących wysyłki, skontaktuj się z nami pod adresem sklep@hingi.pl. Zapewnimy, że otrzymasz wszystkie istotne informacje, aby na bieżąco informować Cię o statusie zamówienia.

Czy mogę anulować moje zamówienie?

Tak, jeśli chcesz anulować zamówienie lub jeśli zamówiłeś niewłaściwy produkt, skontaktuj się z nami pod adresem sklep@hingi.pl, podając numer zamówienia. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Jeśli zamówienie zostało już wysłane, można je zwrócić po dostawie. Należy pamiętać, że koszty wysyłki zwrotnej ponosi klient.

Zwroty i problemy

W jaki sposób mogę zwrócić produkt?

Przyjmujemy zwroty w ciągu 30 dni od daty dostawy. Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań lub masz inne powody do niezadowolenia, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod adresem sklep@hingi.pl, aby zainicjować proces zwrotu. Należy pamiętać, że koszty wysyłki zwrotnej nie podlegają zwrotowi. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w sekcji Polityka zwrotów.

Otrzymałem uszkodzony produkt

Bardzo nam przykro, że otrzymałeś uszkodzony produkt. Zależy nam na Twojej pełnej satysfakcji. Prosimy o przesłanie zdjęć uszkodzeń na adres sklep@hingi.pl. Nasz zespół szybko zajmie się sprawą i zaoferuje wymianę lub zwrot pieniędzy, aby jak najszybciej rozwiązać problem.

Czy mogę wymienić produkt?

Obecnie nie obsługujemy bezpośredniej wymiany produktów. Aby wymienić produkt, należy go najpierw zwrócić, a następnie złożyć nowe zamówienie.

Kiedy otrzymam mój zwrot pieniędzy?

Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwróconego przedmiotu rozpoczniemy proces zwrotu pieniędzy. Zwroty będą dokonywane w ciągu 5-10 dni roboczych od momentu dotarcia przedmiotu do naszego magazynu. Zwrot zostanie przekazany na konto pierwotnej metody płatności. Należy pamiętać, że kwota zwrotu może zostać pomniejszona o wszelkie obowiązujące opłaty za wysyłkę.

Nasze produkty

Z jakich materiałów wykonane są produkty?

Nasze produkty są wykonane z ekologicznej sklejki certyfikowanej przez Forest Stewardship Council® (FSC).

Gdzie produkowane są meble?

Nasze meble są wykonywane w lokalnym warsztacie na terenie Unii Europejskiej, indywidualnie na zamówienie każdego klienta.

Czy montaż mebli jest skomplikowany?

Nie, montaż jest łatwy. Otrzymasz od nas jasne i zrozumiałe instrukcje montażu.

Gdzie można znaleźć wymiary mebli?

Wymiary mebli i opakowania są podane na stronie każdego produktu.